KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13746571

nr 1374 6571

Oidentifierad konstnär. Signerad, Kustparti. Olja på pannå, 19x29 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 25 januari 2021
kl 20:51:14